Chybová správa

  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).

ON-LINE Objednávka Servisu

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás novú službu objednávanie opráv a objednávanie Náhradných dielov  "On-Line" cez Internet. Vaša On-Line objednávka servisu bude neodkladne zavedená do nášho Informačného systému. Naša operátor/ka Vás bude v čo najkratšom čase kontaktovať a dohodne s Vami konkrétny termín opravy vášho spotrebiča priamo u Vás  v domácnosti. Toto platí iba v pracovné dni od 9,00 do 17,00. V prípade, že On-Line objednávku prevediete mimo tieto hodiny, budete kontaktovaný prvý nasledujúci pracovný deň v čase medzi 9,00 a 17,00 hod. Po spracovaní Vašej žiadosti v našom systéme, Vám bude tiež automaticky odoslané potvrdenie o prijatí zákazky. Po predložení tohto potvrdenia nášmu servisnému technikovi Vám bude poskytnutá zľava 5% z fakturovanej čiastky (bez DPH) pri pozáručnej oprave, inštalácií či montáži.