Vážení obchodní partneri, Vážení zákazníci,

s blížiacim sa koncom roka 2018 by sme Vám radi poďakovali za prejavenú dôveru a spoluprácu v uplynulom roku a zároveň sa tešíme na spoluprácu v roku 2019.

Pri tejto príležitosti si Vás dovoľujeme informovať o celofiremnej dovolenke v termíne od 21.12.2018 do 7.1.2018. V piatok 21.12.2018 bude servis otvorený štandardne do 18.00 hod. Vaše požiadavky pre objednanie náhradných dielov a objednávky servisných služieb prijaté do utorka 18.12. do 10:00 hod. budú zaevidované ešte pred vianočnými sviatkami, najneskôr 21.12.2018.

Požiadavky / Objednávky zaslané po tomto termíne nemusia byť z časových dôvodov zapracované do 21.12.2018 a budú spracované až od 7.1.2019. Objednávky prosíme zasielať výhradne na email info@fidelia-service.sk. Objednávky zaslané emailom sú vybavované prednostne v poradí, v akom boli doručené na info@fidelia-service.sk. Ďakujeme

Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce a veľa úspechov v novom roku 2019

Váš
kolektív Fidelia Service, s.r.o.

Chybová správa

  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).

Mám chladničku s automatickým odmrazovaním a na dne sa objavuje voda.

Najprv si skúsme položiť otázku, prečo sa na dne chladničky , pod zvukov alebo miskou na zeleninu objavuje voda? Voda sa pod miskou na zeleninu objavuje, v prípade keď  je upchatá dierka či kanálik pre odtok vody buď od nejakých zvyškov z pokrmov alebo ľadu, alebo v prípade, keď odmrazená voda kvapká mimo drážku pre zachytávanie vody na zadnej stene chladničky. Odporúčame upchaný odtokový kanálik  vyčistiť napríklad pomocou plastovej slamky, ktorá sa určite nájde v každej domácnosti.  V prípade, že je na zadnej stene prílišná námraza,  odpojte spotrebič z el. siete, odmrazte ručne podľa inštrukcií uvedených v návode k použitiu, kapitola - Vytváranie ľadu na zadnej stene vo vnútri chladničky.
Pokiaľ ste previedli všetko podľa odporúčaných rád a porucha pretrváva bude potrebná návšteva servisného technika. Ak by ste mali záujem o asistenciu servisného technika, neváhajte nás kontaktovať.