Vážení obchodní partneri, Vážení zákazníci,

s blížiacim sa koncom roka 2018 by sme Vám radi poďakovali za prejavenú dôveru a spoluprácu v uplynulom roku a zároveň sa tešíme na spoluprácu v roku 2019.

Pri tejto príležitosti si Vás dovoľujeme informovať o celofiremnej dovolenke v termíne od 21.12.2018 do 7.1.2018. V piatok 21.12.2018 bude servis otvorený štandardne do 18.00 hod. Vaše požiadavky pre objednanie náhradných dielov a objednávky servisných služieb prijaté do utorka 18.12. do 10:00 hod. budú zaevidované ešte pred vianočnými sviatkami, najneskôr 21.12.2018.

Požiadavky / Objednávky zaslané po tomto termíne nemusia byť z časových dôvodov zapracované do 21.12.2018 a budú spracované až od 7.1.2019. Objednávky prosíme zasielať výhradne na email info@fidelia-service.sk. Objednávky zaslané emailom sú vybavované prednostne v poradí, v akom boli doručené na info@fidelia-service.sk. Ďakujeme

Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce a veľa úspechov v novom roku 2019

Váš
kolektív Fidelia Service, s.r.o.

Chybová správa

  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).

Spoločenská zodpovednosť

V spoločnosti Fidelia Service, s.r.o., zastávame názor, že len zodpovedné podnikanie berúce ohľad na celospoločenské záujmy môže byť úspešné.  Predpokladáme, že obchodné spoločnosti, ktorým sa darí by mali pociťovať záväzok vykonávať prospešné aktivity. Obchodné spoločnosti by sa nemali sústrediť iba na dosahovanie zisku, ale mali by plniť aj sociálne úlohy. My sa považujeme sa za úspešnú firmu a preto považujeme za prirodzené a férové, aby z nášho úspechu ťažila aj spoločnosť.  Považujeme za prirodzené to, aby spoločnosť, ktorá vytvorila predpoklady pre náš úspech dostala z našej strany zadosťučinenie.

Nie sme medzinárodná korporácia dosahujúca miliónové obraty a zisky, sme malá obchodná a servisná spoločnosť za ktorou stoja normálni ľudia, ktorí aspoň v rámci svojich možností dokážu pomôcť tam, kde treba.

 

Podporujeme: