Chybová správa

  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).

Objednanie náhradných dielov

Náhradne diely domácich spotrebičov môžete objednať podľa kódu výrobcu  pokiaľ ho viete a máte k dispozícii (číslo náhradného dielu) alebo podľa modelu, do ktorého náhradný diel potrebujete. V takomto prípade prosím uvádzajte i sériové číslo spotrebiča, pre ktorý diel potrebujete, nakoľko niektorý výrobcovia rovnaký model vyrábajú i v 3 modelových modifikáciách a použité náhradne diely sa líšia. V prípade, že nepoznáte presnú špecifikáciu náhradného dielu, ktorý chcete objednať, pošlite nám email s identifikáciou spotrebiča a približný popis poruchy. Obratom od nás dostane náčrtok spotrebiča, podľa ktorého budete schopný určiť objednávacie číslo dielu.

Vyzdvihnutie náhradného dielu je možné previesť osobne v našom servisnom stredisku alebo
objednané náhradné diely je tiež možné zaslať na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty (poštovné je účtované podľa cenníka pošty a  balné 3,- Eur).

Náhradne diely odporúčame meniť iba znalým popr. odborne spôsobilým technikom.

Pre zadanie objednávky na náhradný diel, vyplňte prosím tento formulár.  Po odoslaní formulára môžete očakávať  telefonát od nášho operátora, ktorý Vás bude informovať o skladovej dostupnosti a termíne dodania.