Chybová správa

  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3637 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3638 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object v user_node_load() (riadok 3639 z /www/fidelia_service/modules/user/user.module).

Spoločenská zodpovednosť

V spoločnosti Fidelia Service, s.r.o., zastávame názor, že len zodpovedné podnikanie berúce ohľad na celospoločenské záujmy môže byť úspešné.  Predpokladáme, že obchodné spoločnosti, ktorým sa darí by mali pociťovať záväzok vykonávať prospešné aktivity. Obchodné spoločnosti by sa nemali sústrediť iba na dosahovanie zisku, ale mali by plniť aj sociálne úlohy. My sa považujeme sa za úspešnú firmu a preto považujeme za prirodzené a férové, aby z nášho úspechu ťažila aj spoločnosť.  Považujeme za prirodzené to, aby spoločnosť, ktorá vytvorila predpoklady pre náš úspech dostala z našej strany zadosťučinenie.

Nie sme medzinárodná korporácia dosahujúca miliónové obraty a zisky, sme malá obchodná a servisná spoločnosť za ktorou stoja normálni ľudia, ktorí aspoň v rámci svojich možností dokážu pomôcť tam, kde treba.

 

Podporujeme: